کلیدهای میانبر در فتوشاپ (Photoshop Keyboard Shortcuts)
اشتراک
مدیر سایت
وبلاگ
1395/11/02
0 نظر

کلیدهای میانبر در فتوشاپ (Photoshop Keyboard Shortcuts)

همیشه یکی از مهمترین تفاوت های یک کاربره حرفه ای فتوشاپ با یک آماتور در استفاده از کلیدهای میانبر در فتوشاپ است. با استفاده از shortcut ها شما میتوانید علاوه بر کاهش قابل ملاحضه ی تعداد کلیک ها، در زمان نیز به طور قابل توجهی صرفه جویی کنید. پس حرفه ای شدن رو از همین الان شروع کنید:

در این مقاله Cheat Sheet (یا همون برگه تقلب) به صورت یک عکس بزرگ با کیفیت بالا آورده شده که میانبره هر کلید روی خودش به صورت آیکون یا نوشته آورده شده. توجه داشته باشین قسمت هایی که با رنگ قرمز مشخص شدن، کلیدهایی هستن که به طور ترکیبی با کلید Ctrl استفاده میشن. به عنوان مثال اگر گلید ‘T’ رو بزنین ابزاره Type در فتوشاپ براتون فعال میشه، ولی اگر Ctrl+T رو بزنین Transform که با رنگ قرمز هم مشخص شده فعال خواهد شد. کلیدهای میانبری که بیشتر از دو کلید در آنها بوده در انتهای تصویر به صورت جداگانه آورده شدن.

شما میتونین این تصویر یا PDF اون رو دانلود کنید و خودتون یا دوستاتون از اون استفاده کنین یا حتی توی سایت هاتون به اشتراک بزارین. فقط یه خواهش کوچیک دارم  که آدرس منیع رو در کناره مقالتون ذکر کنین. خیلی ممنون. امیدوام که مفید باشه

منبع: chetography.com

دیدگاهتان را درباره این مطلب بنویسید

نام و نام خانوادگی: *

شماره موبایل: *

ایمیل:

دیدگاه: *

دیدگاه کاربران